1. עמוד הבית
  2. מאמרים
  3. תכשיטי יהלומים מכסף וזהב
  4. טבעות זהב

טבעות זהב

רבים טוענים ובצדק שטבעת היא תכשיט מיוחד במינו. 
כאשר אנו עונדים טבעת יש לכך משמעות. טבעות מסמלות קשרי נישואין, מחויבות, אהבה, הצלחה, שייכות, חברות, מעמד ואחווה. אם תרצו להפוך את המראה שלכם למיוחד יותר – טבעת מעוצבת תעשה את העבודה. 
כפות הידיים הן איבר בו אנו עושים שימוש כמעט בכל רגע נתון כך שהטבעות שאנחנו בוחרים לענוד הופכות לחלק בלתי נפרד מהאישיות שלנו. נסו לעצור לרגע ולחשוב מה הטבעות שאתם עונדים מספרות עליכם והאם הן אכן הולמות אתכם?

כיום כאשר ניתן למצוא לפחות 2 דוכני תכשיטים בכל מרכז קניות, ישנם לא מעט מקרים בהם כמה נשים במשרד עונדות את אותו התכשיט בדיוק. 
אם חשוב לך לשמור על הסגנון הייחודי שלך, כדאי לך להתמקד בתכשיטי מעצבים עם דגש על טבעות זהב. תכשיטים שמיוצרים כיום בעבודת יד יהיו לרוב עמידים ומיוחדים יותר. 
כל תכשיט עובד בדיקת איכות קפדנית על מנת לוודא שהשיבוץ של האבנים נכון והעיצוב כולו עמיד למשך שנים רבות.

איך בוחרים טבעות זהב?

את הבחירה הנכונה נחלק לשני חלקים : מידה ועיצוב. על הטבעת שתבחרו להתאים למידה של האצבע בצורה מדויקת. 
אל תבחרו טבעת גדולה או טבעת קטנה בתקווה שמידת האצבע תשתנה. בקניית טבעות זהב ניתן יהיה כמעט תמיד להתאים את הטבעת למידת האצבע המדויקת. 
אם אנכם בטוחים מהי המידה המתאימה כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. חשוב לזכור שמדובר בתכשיט אותו תרצו לענוד למשך מספר שנים. אל תתפשרו על הנוחות שלכם.

טבעות זהב אפשר למצוא במבחר צורות, צבעים, סגנונות, גדלים, דוגמאות ומחירים. עליכם לשים דגש על העיצוב ועל חומר הגלם. 
את סגנון העיצוב של הטבעת תבחרו בהתאם לאופי השימוש. כאן תבדילו בין טבעות לשימוש יומיומי לבין טבעות מעוצבות ומרשימות שמיועדות לאירועים מיוחדים. 
השלב הבא מתייחס לחומר ממנו עשויה הטבעת. ככל שהמתכת יותר איכותית ויקרה כך גם הטבעת. קיימים היום שלושה סוגים של זהב : זהב צהוב, זהב ורוד, זהב לבן. כל שלושת הסוגים איכותיים ומתאימים לשיבוצי יהלומים. 
טבעות זהב

צרו איתנו קשר

054-6830-101

tilionstudio@gmail.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים