1. עמוד הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. תכשיטי יהלומים מכסף וזהב
  6. /
  7. תכשיטי יהלומים

תכשיטי יהלומים

יש ליהלומים את היכולת לשפר את מצב הרוח שלנו ולהעשיר את המראה. נשים בכל הגילאים שמחות לקבל תכשיט עם יהלומים ועונדות אותם בגאווה. 
רכישה של תכשיטי יהלומים כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. עליכם לדעת לבחור נכון בתכשיט איכותי שיספק לכם את התמורה הטובה ביותר.
בקניית תכשיטי יהלומים או לגבר חשוב לשים דגש על איכות חומרי הגלם, עבודת השיבוץ וסגנון העיצוב. טבעת יהלום או צמיד עם יהלומים הם פריטים בעלי ערך סנטימנטלי שעתידים ללוות אותך לכל החיים. 
כדאי לעצור לרגע ולוודא שהתכשיט אכן מוצא חן בעינינו ומשתלב עם סגנון הלבוש היומיומי או עם אופי האירוע.

איך בוחנים יהלומים?

שווי של יהלום נקבע על פי החיתוך, משקל, צלילות ודרגת הצבעוניות. הצורה בה היהלום נחתך משמעותית ליופיו ולשוויו. 
כאשר החיתוך מתבצע נכון גם יהלום קטן יהפוך לזרקור של אור שמושך תשומת לב. הצבע של היהלום מעיד גם כן על איכותו. 
יהלומים בצבע לבן אחיד הם נדירים ויקרים מאוד. פעמים רבות, יהלומים עם גוון צבע עדין נראים כלבנים וניתן כך לרכוש תכשיט מרהיב במחיר נוח. 
יהלומים מדורגים באותיות בעוד האות A מעידה על רמת הניקיון הגבוהה ביותר.

יהלומים נוצרים באופן טבעי בטבע ומושפעים מהמאפיינים של הסביבה. פעמים רבות חודרים אל היהלום חומרים שמשפיעים על צבעו ורמת הצלילות. 
ככל שהיהלום יותר נקי וצלול כך הוא גם יקר ומהודר יותר. בתהליך יצירת היהלום בטבע החומר נשרט ונסדק. עבודת יד של ליטוש הופכת את אותו יהלום שנוצר בטבע לפריט מרהיב, בוהק ומהודר. 
בכל פעם בה אנו בוחנים תכשיטי יהלומים חשוב להתבונן היטב ביהלום ולבדוק עד כמה הוא נקי וטהור. בהעדר הכשרה מקצועית בתחום כדאי להתייעץ עם יהלומן בעל ניסיון.

מה כדאי לקנות?

תכשיטי יהלומים יהיו דרך נפלאה לציין אירועים מיוחדים בחיינו. גיוס, סיום לימודים, אירוסין, חתונה, לידה, גיל 40, בכל אחד מהאירועים הללו תוסיפו אל תיבת התכשיטים פריט חדש. 
היהלומים המנצנצים ישמשו מזכרת לאותם רגעים מאושרים. עם כל ענידה של התכשיט תרגישו אהובים ותזכרו בחיוך את הרגע הקסום ההוא בו קבלתם את התכשיט הנפלא הזה במתנה. 
תכשיטי יהלומים

צרו איתנו קשר

054-6830-101

tilionstudio@gmail.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים