1. עמוד הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. תכשיטי מעצבים
  6. /
  7. תליוני יהלומים מעוצבים

תליוני יהלומים מעוצבים

הסוד למראה מרשים, אפנתי, מסודר ומיוחד הם תליוני יהלומים מעוצבים. אם נקדיש רגע מחשבה לאותה אחת במשרד שתמיד נראית מצוין (בלי להתאמץ יותר מידי) נשים לב שהיא עונדת צמיד יהלומים קלאסי ועדין, טבעת עם אבן חן בגוון ורדרד ושרשרת עם יהלום לבן ומנצנץ.
 דמיינו לכם סיטואציה בה גם אתם משתמשים נכון בתכשיטים שלכם. ענידת תכשיטים היא הדרך לתת ביטוי לתחושות שלנו, לרגשות, למחשבות ולאורח החיים.
תליוני יהלומים מעוצבים הם הרבה יותר מפריטים שמתאימים בצורה מדויקת למידת האצבע או הצוואר. 
ההזמנה האישית מאפשרת לנו להיות מעורבים חלקית בעיצוב התכשיט. אם אתם מעוניינים במתנה מיוחדת עם ערך רגשי – תליוני יהלומים מעוצבים הם ללא כל ספק הבחירה הנכונה. 
ניתן למצוא תכשיטים לאימהות עם חריטה של שמות הילדים, תכשיטים לימי אהבה, תכשיטים לחתונות, תכשיטים תואמים לחברות הכי טובות, תכשיטים לסבתא ועוד.

איך בוחרים נכון תליוני יהלומים מעוצבים?

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש תכשיט חדש חשוב לוודא שהוא תואם את מבנה הפנים שלכם. כאשר מבנה הפנים צר כדאי להימנע מענידת עגילים ארוכים. 
עגילים צמודים לאוזן ושרשראות צמודות יחמיאו יותר לבעלי מבנה פנים צר. אם יש לכם מבנה פנים עגול נמליץ על עגילים ארוכים ושרשראות ארוכות שאינן נצמדות אל הצוואר. 
במקרים של צוואר קצר שרשראות ארוכות הן בחירה נבונה. שרשראות צמודות מתאימות בעיקר לבעלי צוואר ארוך.
טבעות נרכוש בהתאם למבנה של כף היד. אם התברכתם באצבעות ארוכות תוכלו לבחור בטבעות רחבות ודומיננטיות. לבעלי אצבעות קצרות ורחבות נמליץ על טבעות צרות ועדינות. 
בכל קניית טבעת חשוב לוודא שהגודל מתאים להיקף של האצבע. כיום כאשר אפשר להזמין תליוני יהלומים מעוצבים – אין כל סיבה שתתפשרו על תכשיט שאינו הולם את מידתם בצורה מדויקת.
צמידים דקים ועדינים יחמיאו מאוד לבעלי מפרקי כף יד דקים. תמידי טניס יהיו בחירה אידאלית בעבור נשים עם מפרק יד עדין. בעלות מפרק יד רחב יותר מוזמנות לבחור צמידים עבים עשויים כסף או זהב. אל תשכחו לוודא שבחרתם נכון את מידת הצמיד.
תליוני יהלומים מעוצבים

צרו איתנו קשר

054-6830-101

tilionstudio@gmail.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים