1. עמוד הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עבודת יד
  6. /
  7. תכשיטי כסף בעבודת יד

תכשיטי כסף בעבודת יד

בעבור נשים רבות תכשיטי כסף בעבודת יד הם היפים ביותר. הן מעדיפות את הצבע של תכשיטי הכסף על פני זהב. חלקן טוענות שקל יותר לשלב תכשיטים עשויים כסף עם רוב הבגדים. אחרות פשוט אוהבות את המראה המיוחד של הכסף. תכשיטי כסף משמשים אותנו ביומיום וגם באירועים מיוחדים. ניתן להזמין תכשיטי כסף בעבודת יד עם חריטה, אבני חן ועוד.

שימוש בכסף טהור ואיכותי מבטיח שנים רבות של שימוש בתכשיט. כל שעליכם לעשות על מנת ליהנות משרשרת הכסף שלכם למשך עשרות שנים הוא להקפיד לטפל בה נכון. תכשיטי כסף כדאי לאחסן בתוך תיבת תכשיטים קשיחה (מקום יבש ונקי). צמידים ושרשראות נאחסן בנפרד על מנת למנוע מגע בין תכשיטים.


איך מנקים תכשיט כסף שהשחיר?

תכשיטי כסף נוטים להשחיר מעט עם השנים עקב מגע עם לחות או חשיפה אל האוויר. אלו שעונדים תכשיטי כסף באופן קבוע בוודאי שמו לב שהתכשיטים נוטים להשחיר מהר יותר בקיץ עקב חשיפה לזיעה ואוויר לח. חשוב להדגיש שגם כסף טהור ואיכותי במיוחד נוטה להשחיר עקב תהליכי חמצון טבעיים של המתכת. אם פריטי הכסף שלכם בבית השחירו – כדאי שתדעו שאפשר לנקות אותם בקלות ולהשיב להם את המראה המבריק.

את אותם תכשיטי כסף בעבודת יד שאתם כל כך אוהבים תצליחו לנקות בקלות. עליכם לקחת קערת זכוכית ולצפות את חלקה הפנימי בנייר אלומיניום. את התכשיט שדורש ניקוי נניח בתוך הקערה על נייר האלומיניום. כעת נוסיף אבקת סודה לשתייה ומים רותחים. לאחר שנכסה את התכשיט כולו במים ונמתין מספר דקות, נוכל להבחין בהשחרה של נייר האלומיניום בעוד תכשיט הכסף מתנקה ומקבל בחזרה את הברק שאבד. בעוד מספר דקות נוציא את התכשיט מהמים וננגב אותו היטב עם מטלית רכה. נחזיר את התכשיט למקומו רק כאשר הוא יבש לחלוטין.


איך מטפלים נכון בתכשיטים?

טיפול נכון בתכשיטים אינו דורש מאמץ רב. כל מה שצריך לעשות בכדי להגן על התכשיטים היקרים שלנו הוא לשים לב לפרטים הקטנים. בשמים, קרמים עשירים בלחות ותכשירים להגנה מפני השמש טובים לנו אך מזיקים לתכשיטים. הקפידו להסיר תכשיטי כסף בעבודת יד לפני כל שימוש בתכשירים קוסמטיים. 

צרו איתנו קשר

054-6830-101

tilionstudio@gmail.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טואול - בניית אתרים